II NIEDZIELA WIELKANOCNA

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

15. 04. – 22. 04. 2012

NIEDZIELA

MIŁOSIERDZIA

15. 04. 2012

18.00

Za + Józefa SIMON rodziców pokrewieństwo

BUGIEL, SIMON, BICH.

8.00

W intencji rodziny KOWALSKI do B. Op.

10.00

UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIETEJ.

15.00

NABOŻEŃSTWO EUCHARYSTYCZNE.

PONIEDZIAŁEK -16. 04.

18.00

Za + Janusza IGNACY i ojca Karola.

Za + Bronisława GERMAŃSKIEGO w 30 dzień po śmierci.

WTOREK 17. 04.

7.00

W pewnej intencji o szczęśliwą operacje,

ŚRODA 18. 04.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + męża Gerarda NAMMERT rodziców Franciszka Marię JARZĄBEK Monikę NAMMERT i ++ z obu stron.

CZWARTEK 19. 04.

18.00

PIĄTEK 20. 04.

18.00

Za ++ LORENC i FILUSZ.

SOBOTA 21. 04.

8.00

Za + Eryka APOSTEL i ++ APOSTEL i NIEMIEC.

12.00

ŚLUB RZYMSKI: DEMBOŃCZYK – KOWALIK

III NIEDZIELA

WIELKANOCY

22. 04. 2011

18.00

8.00

10.00

Za + męża i ojca Waltera CZERNER

15.00

NIESZPORY

OKTAWA WIELKNOCNA

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

09. 04. – 15. 04. 2012

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

09. 04. 2012

8.00

Za ++ KECLER, KRZYWIK.

10.00

ZA PARAFIAN.

WTOREK 10. 04.

OKTAWA WIELKANOCNA

7.00

W intencji Eryki BUGIEL z okazji 80 urodzin.

ŚRODA 11. 04.

OKTAWA WIELKANOCNA

18.00

Za + Pawła KOWALSKIEGO i ++ KOWALSKI POLACZEK.

Za + Erykę WIECZOREK w 30 dzień po śmierci.

CZWARTEK 12. 04.

OKTAWA WIELKANOCNA

7. 00

Za ++ ZEMELKA, CHLUDEK.

PIĄTEK 13. 04.

OKTAWA WIELKANOCNA

18.00

Za ++ HERICH i LISZKA.

Za + Brygidę KOSTKA w 30 dzień po śmierci.

SOBOTA 14. 04.

OKTAWA WIELKANOCNA

8.00

W intencji Eryki CIEŚLIK w 70 rodziny do B. Op.

NIEDZIELA

MIŁOSIERDZIA

15. 04. 2012

18.00

Za + Józefa SIMON rodziców pokrewieństwo

BUGIEL, SIMON, BICH.

8.00

W intencji rodziny KOWALSKI do B. Op.

10.00

UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIETEJ.

15.00

NABOŻEŃSTWO EUCHARYSTYCZNE.

TRIDUUM PASCHALNE

SANCTUS TRIDUUM PASCHALIS

05. 04. – 09. 04. 2011

WIELKI PONIEDZIAŁEK

18.00

Za + Rudolfa FILUSZ jego rodziców, siostry, Brunona, Marię i Gertrudę ULMANN.

18.45

SAKRAMENT POKUTY.

WIELKI WTOREK

7.00

W intencji rodziny Urszuli GODULA.

WIELKA ŚRODA

18.00

Za + Franciszka KALBRUN w 2 rocznicę śmierci, jego rodziców, Julię Stanisława WOROBIEC, pokrewieństwo KALBRUN WOŁOWIEC.

WIELKI CZWARTEK

05. 04. 2012

18.00

MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ

ZA PARAFIAN.

WIELKI PIĄTEK

06. 04. 2012

14.00

DROGA KRZYŻOWA.

18.00

LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ.

WIELKA SOBOTA

07. 04. 2012

18.00

WIGILIA PASCHALNA i REZUREKCJA:

ZA PARAFIAN.

NIEDZIELA WIELKANOCNA

08. 04. 2012

8.00

ZA PARAFIAN.

10.00

ZA PARAFIAN.

15.00

NABOŻEŃSTWO WIELKANOCNE.

25.03-01.04

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

25. 03. – 01. 04. 2012

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

25. 03. 2012

8.00

Za ++ SZAFRACZYK GREGER i pokrewieństwo.

10.00

Za + Waltera SŁUŻAŁEK i syna Piotra.

15.00

GORZKIE ŻALE.

PONIEDZIAŁEK 26. 03

Zwiastowanie NMP

18.00

Za + ojca Stanisława BIELAK w 11 rocznicę śmierci..

WTOREK 27. 03

7.00

Za + Horsta MOWIŃSKI w 1 rocznicę śmierci.

ŚRODA 28. 03

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Alfreda KUKIEŁKA, rodziców i pokrewieństwo.

CZWARTEK 29. 03

7.00

Za + Józefa CHLUDEK i pokrewieństwo MORAWIEC, FRANICA.

PIĄTEK 30. 03

17.30

DROGA KRZYZOWA.

Za ++ Gerarda Emilię MAREK i Gotfryda FLEGEL.

SOBOTA 31. 03

8.00

Za * ks. Artura jego matkę Zuzannę i Agatę

++ pokrewieństwo SLUPINA, MICHALSKI, WOŁOWSKI.

NIEDZIELA PALMOWA

01. 04. 2012

18.00

W intencji Ewy MROZEK z okazji urodzin.

8.00

Za + Mariana NIEZGODA w 6 rocznicę śmierci.

10.00

W intencji klubu LKS Reńska Wieś na rozpoczęcie sezonu.

15.00

GORZKIE ŻALE.

18-25.03.2012

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

18. 03. – 25. 03. 2012

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18. 03. 2012

8.00

W intencji Wojciecha HAWRYŁKO z okazji 18 urodzin.

10.00

ZA PARAFIAN.

Za + męża i ojca Artura NOLL w 40 urodziny.

15.00

GORZKIE ŻALE.

PONIEDZIAŁEK 19. 03

Św. Józefa

12.00

Pogrzeb śp. Marcina KRAMNY. (Cmentarz)

13.00

Pogrzeb śp. Bronisława GERMAŃSKI.

18.00

W intencji ks. Józefa MARFIANY z okazji imienin.

W intencji Józefów naszej parafii i za cieśli.

WTOREK 20. 03

7.00

Za + Helenę KOSTECKĄ, rodziców i Józefa SZILLER.

ŚRODA 21. 03

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Rozalię GOMOLKA w 1 rocznicę śmierci.

Za + Jana AUER 30 dzień po śmierci.

CZWARTEK 22. 03

7.00

Za + Jana Paulinę JANIK syna Romana Bernarda KOSZ i pokrewieństwo.

PIĄTEK 23. 03

17.30

DROGA KRZYZOWA.

Za + męża Alfonsa ZINN, brata rodziców Alojzego Helenę KOCUR, syna i 2 córki i ++ KOCUR i ZINN.

SOBOTA 24. 03

8.00

Za + Józefa GAWLINA.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

25. 03. 2012

18.00

W intencji Aleksandry POLINOWSKI w 90 urodziny.

8.00

Za ++ SZAFARACZYK GREGER i pokrewieństwo.

10.00

Za + Waltera SŁUŻAŁEK i syna Piotra.

15.00

GORZKIE ŻALE.

18-25.03

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

18. 03. – 25. 03. 2012

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18. 03. 2012

8.00

W intencji Wojciecha HAWRYŁKO z okazji 18 urodzin.

10.00

ZAKOŃZCENIE REKOLEKCJI:

Za + męża i ojca Artura NOLL w 40 urodziny.

15.00

GORZKIE ŻALE.

PONIEDZIAŁEK – 19. 03

Św. Józefa

18.00

W intencji ks. Józefa MARFIANEGO.

Za wszystkich Józefów naszej parafii i cieśli.

WTOREK 20. 03.

7.00

Za + Helenę KOSTECKĄ, rodziców i Józefa SZILLER.

ŚRODA 21. 03.

18.00

MSZA SZKOLNA: MSZA SZKOLNA: Za + Rozalię GOMOLKA w 1 rocznicę śmierci.

CZWARTEK 22. 03.

7. 00

Za + Jana Paulinę JANIK syna Romana Bernarda KOSZ i pokrewieństwo.

PIĄTEK 23. 03.

17.30

DROGA KRZYZOWA.

Za + męża Alfonsa ZINN, brata rodziców Alojzego Helenę KOCUR, syna i 2 córki i ++ KOCUR i ZINN.

SOBOTA 24. 03.

8. 00

Za + Józefa GAWLINA.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

25. 03. 2012

18.00

W intencji Aleksandry POLINOWSKI w 90 urodziny.

8.00

Za ++ SZAFRACZYK GREGER i pokrewieństwo.

10.00

Za + Waltera SŁUŻAŁEK i syna Piotra.

15.00

GORZKIE ŻALE.

Program rekolekcji

REKOLEKCJE PARAFIALNE

15 -18.03. 2012

O. KRYSTIAN PIACZKA, FRANCISZKANIN Z GÓRY SW. ANNY

Kościół naszym domem

CZWARTEK

16. 03

8.00

Za ++ LOS I DAMBIEC.

11.00

SPOTKANIE DLA DZIECI.

18.00

Za ++ z rodziny SMYKAŁA.

19. 00

SPOTKANIE DLA RODZIN.

PIĄTEK

17. 03

8.00

Za ++ PANEK, NIEUŻYŁA.

11.00

SPOTKANIE DLA DZIECI.

18.00

W intencji Józefa PRAGŁOWSKI z okazji urodzin i całej rodziny.

19. 00

ULICZNA DROGA KRZYZOWA.

SOBOTA

17. 03

8.00

Za + Jadwigę MOSLER, ++ JANIK i pokrewieństwo.

11.00

SPOTKANIE DLA DZIECI.

18.00

Za + Gertrudę PRZEZDZIENK, Jana SEUCHTER i Gerarda GRZYBEK.

19. 00

SPOTKANIE DLA MŁODZIEŻY.

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18. 03. 2012

8.00

W intencji Wojciecha HAWRYŁKO z okazji 18 urodzin.

10.00

ZAKOŃZCENIE REKOLEKCJI:

ZA PARAFIAN.

Za + męża i ojca Artura NOLL w 40 urodziny.

15.00

GORZKIE ŻALE.

III NIEDZIELA WIELKIRGO POSTU

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

04. 03. – 11. 03. 2012

PONIEDZIAŁEK – 05. 03

18.00

Za ++ Piotra i Małgorzatę NORDWIG, Martę Leona KOMOR i pokrewieństwo.

WTOREK 06. 03.

7.00

W intencji rodzin MALERCZYK, JASIULEK.

ŚRODA 07. 03.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za ++ Teodozję Bolesława DAROWSKI, Annę Ludwika POSTOLSKI, Innocenty ROKSZTAJN i pokrewieństwo.

CZWARTEK 08. 03.

7. 00

PIĄTEK 09. 03.

17.30

DROGA KRZYŻOWA.

W intencji Patrycji RYPAŁA z okazji 18 urodzin.

W intencji Damiana JANIK z okazji 18 urodzin.

SOBOTA 10. 03.

8. 00

Za + Waltera PIOSEK w 1 rocznicę śmierci.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

11. 03. 2012

18.00

8.00

Dziękczynna w intencji Sylwii STRUŻYNA od rodziców.

10.00

W intencji Małgorzaty SZEFER w 70 urodziny.

15.00

GORZKIE ŻALE.

II NIEDZIELA WIELKIEGP POSTU

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

26. 02. – 04. 03. 2012

PONIEDZIAŁEK – 27. 02

18.00

Za + Józefa PRÓBA, Franciszka Jadwigę KLAJNOWSKI, Henryka ZIEGERT i pokrewieństwo.

WTOREK 28. 02.

7.00

ŚRODA 29. 02.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Marię Tadeusza KLIMEK, Korneliusza Jadwigę BUJAK i pokrewieństwo.

CZWARTEK 01. 03.

7. 00

PIĄTEK 02. 03.

17.30

DROGA KRZYŻOWA.

Za + Alfreda HERICH w 7 rocznicę śmierci.

SOBOTA 03. 03.

8. 00

Za ++ SZAFRACZYK, WOLKE.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

04. 03. 2012

18.00

W intencji rodziny KRÓLEWICZ.

CHRZEST: CZOLLEK Anastazja.

8.00

10.00

W intencji Pawła SCHAEFER z okazji 80 urodzin.

15.00

GORZKIE ŻALE.

POPIELEC

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

19. 02. – 26. 02. 2012

PONIEDZIAŁEK – 20. 02

14.00

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

18.00

W intencji Eleonory z okazji imienin, męża i całej rodziny.

WTOREK 21. 02.

14.00

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

18.00

ŚRODA POPIELCOWA

22. 02. 2012

7.00

18.00

Za + Adelajdę CZERNER pokrewieństwo CZERNER, FILUSZ, MASLANKA.

CZWARTEK 23. 02.

7. 00

PIĄTEK 24. 02.

17.30

DROGA KRZYŻOWA.

Za + Roberta KONIECZNY w 1 rocznicę śmierci.

SOBOTA 25. 02.

8. 00

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

26. 02. 2012

18.00

Za + Edmunda PRZEZDZIENK i ++ z rodziny.

8.00

W pewnej intencji.

10.00

Za ++ Eleonorę i Brygidę MROZEK.

15.00

GORZKIE ŻALE.