II NIEDZIELA WIELKIEGP POSTU

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

26. 02. – 04. 03. 2012

PONIEDZIAŁEK – 27. 02

18.00

Za + Józefa PRÓBA, Franciszka Jadwigę KLAJNOWSKI, Henryka ZIEGERT i pokrewieństwo.

WTOREK 28. 02.

7.00

ŚRODA 29. 02.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Marię Tadeusza KLIMEK, Korneliusza Jadwigę BUJAK i pokrewieństwo.

CZWARTEK 01. 03.

7. 00

PIĄTEK 02. 03.

17.30

DROGA KRZYŻOWA.

Za + Alfreda HERICH w 7 rocznicę śmierci.

SOBOTA 03. 03.

8. 00

Za ++ SZAFRACZYK, WOLKE.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

04. 03. 2012

18.00

W intencji rodziny KRÓLEWICZ.

CHRZEST: CZOLLEK Anastazja.

8.00

10.00

W intencji Pawła SCHAEFER z okazji 80 urodzin.

15.00

GORZKIE ŻALE.

POPIELEC

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

19. 02. – 26. 02. 2012

PONIEDZIAŁEK – 20. 02

14.00

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

18.00

W intencji Eleonory z okazji imienin, męża i całej rodziny.

WTOREK 21. 02.

14.00

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

18.00

ŚRODA POPIELCOWA

22. 02. 2012

7.00

18.00

Za + Adelajdę CZERNER pokrewieństwo CZERNER, FILUSZ, MASLANKA.

CZWARTEK 23. 02.

7. 00

PIĄTEK 24. 02.

17.30

DROGA KRZYŻOWA.

Za + Roberta KONIECZNY w 1 rocznicę śmierci.

SOBOTA 25. 02.

8. 00

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

26. 02. 2012

18.00

Za + Edmunda PRZEZDZIENK i ++ z rodziny.

8.00

W pewnej intencji.

10.00

Za ++ Eleonorę i Brygidę MROZEK.

15.00

GORZKIE ŻALE.

VI Niedziela Zwykła

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

12. 02. – 19. 02. 2012

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

12. 02. 2012

8.00

ZA PARAFIAN.

10.00

Za ++ KUBERA i KIPKA.

ROCZEK: RZEŹNICZEK Aleksander.

15.00

NIESZPORY.

PONIEDZIAŁEK 13. 02

18.00

Za + męża Huberta GABOR ojca Gerarda NAMMERT i ++ z obu stron.

WTOREK 14. 02

Św. Cyryla i Metodego

7.00

ŚRODA 15. 02

18.00

Za + Małgorzatę WOJTEK w 30 dzień po śmierci.

CZWARTEK 16. 02

7.00

PIĄTEK 17. 02

18.00

Za + Martę Franciszka ZIMMER Piotra Jadwigę PETRYSZYN.

SOBOTA 18. 02

8.00

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

19. 02. 2012

18.00

W intencji Waleski DEMBOŃCZYK w 91 urodziny.

8.00

Za ++ GABRIEL, KOWALSKI

10.00

Za + Ernestynę APOSTEL w 30 dzień po śmierci.

15.00

NIESZPORY.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

06. 02. – 12. 02. 2012

PONIEDZIAŁEK – 06. 02

18.00

W intencji Roberta CZERNER z okazji 18 urodzin.

WTOREK 07. 02.

7.00

ŚRODA 08. 02.

18.00

MSZA SZKOLNA: Za + Norberta STEFANIDES.

CZWARTEK 09. 02.

7.00

PIĄTEK 10. 02.

18.00

W intencji Jana o szczęśliwą operację.

SOBOTA 11. 02.

ŚWIATOWY DZIEŃ CHORYCH

11.00

W intencji chorych i cierpiących.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

12. 02. 2012

18.00

Za + ojca Wiesława PIESZKO i rodziców PIESZKO, SOPOT.

8.00

10.00

Za ++ KUBERA i KIPKA.

ROCZEK: RZEŹNICZAK Aleksander.

15.00

NIESZPORY.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

30. 01. – 05. 02. 2012

PONIEDZIAŁEK – 30. 01

18.00

Za + Alberta MORCIŃCZYK w 30 dzień po śmierci.

WTOREK 31. 01.

7.00

ŚRODA 01. 02.

18.00

MSZA SZKOLNA:

OFIAROWANIE PAŃSKIE

02. 02. 2012

7.00

18.00

PIĄTEK – 03. 02.

Św. Błażeja

7.00

Róże Różańcowe.

18.00

W intencji Anny SABAT z okazji 18 urodzin.

SOBOTA 04. 02.

8.00

V NIEDZIELA ZWYKŁA

05. 02. 2012

18.00

8.00

10.00

CHRZEST: BULA Alicja.

15.00

NIESZPORY.

III niedziela Zwykła

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

23. 01. – 29. 01. 2012

PONIEDZIAŁEK – 23. 01

18.00

Za ++ z rodziny FICOŃ.

WTOREK 24. 01.

8.00

ŚRODA 25. 01.

18.00

Za ++ z rodzin BRANDENBURG i JAROLIN

CZWARTEK 26. 01.

8.00

PIĄTEK 27. 01.

18.00

Za + Stefanię SŁUPINA w 1 rocznicę śmierci.

SOBOTA 28. 01.

8.00

Za + ks. KRAUZE i rodziców.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

29. 01. 2012

18.00

Za + Krystynę HERICH w 1 rocznicę śmierci i ++ HERICH FOLWARCZNY.

8.00

10.00

Za + Mamę Genowefę PRZEDZIENK, Gerarda GRZYBEK i Jana SEUCHTER.

8-15.01

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

08. 01. – 15. 01. 2012

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

08. 01. 2012

8.00

W intencji Marii HERICH z okazji urodzin i rodziny.

10.00

Za + męża i ojca Rafała MANEK w 3 rocznicę śmierci, Józefa MANEK, Norberta POLACZEK i pokrewieństwo.

15.00

NIESZPORY KOLĘDOWE.

PONIEDZIAŁEK – 09.01

18.00

WTOREK – 10. 01

7.00

Za ++ z rodziny WOLKE.

ŚRODA 11. 01

18.00

Za ++ MUSIOŁ, SARNECKI, DEMBOŃCZYK.

CZWARTEK – 12. 01

7.00

Za + męża Herberta JAROLIN ++ JAROLIN SZAFARCZYK.

PIĄTEK – 13. 01

18.00

Za +Jana BARTECZKO w 1 rocznicę śmierci..

SOBOTA 14. 01

8.00

Za + Edeltraudę LACHETA w 1 rocznicę śmierci..

II NIEDZIELA ZWYKŁA

15. 01. 2012

18.00

8.00

Za + Piotra SŁUŻAŁEK w 3 rocznicę śmierci

i ++ SŁUŻAŁEK WEGNER.

10.00

Za + Franciszka CICHY, żonę Emilię syna Henryka i ++ CICHY, JANIK.

15.00

NIESZPORY.

1-8.01

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

01. 01. – 08. 01. 2012

ŚW. BOŻEJ RODZICIELKI

NOWY ROK

01. 01. 2011

8.00

Za + Henryka CHLUDEK, rodziców z trzech stron, pokrewieństwo CHLUDEK, GRUSZKA, FRANICA.

10.00

ZA PARAFIAN.

PONIEDZIAŁEK – 02.01

18.00

Za ++ Martę Konrada POPANDA, Annę LASKA i ++ SMOLNIK.

WTOREK – 03. 01

7.00

Za + Henryka BUJAK w 2 rocznicę śmierci.

ŚRODA 04. 01

18.00

Do Dzieciątka Jezus w intencji dzieci i wnuków.

CZWARTEK –05. 01

7.00

W pewnej intencji.

OBJAWIENIE PAŃSKIE

06. 01. 2011

8.00

Za + Stanisława TRZPIOT.

10.00

15.00

NIESZPORY KOLĘDOWE.

SOBOTA 07. 01

8.00

Za + Wiktorie DULOK.

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

08. 01. 2012

18.00

Za + Marię JONDERKO.

8.00

W intencji Marii HERICH z okazji urodzin i rodziny.

10.00

Za + męża i ojca Rafała MANEK w 3 rocznicę śmierci, Józefa MANEK, Norberta POLACZEK i pokrewieństwo.

15.00

NIESZPORY KOLĘDOWE.

26.12.2001 – 01.01.2012

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

26. 12. 2011 – 01. 01. 2012

WTOREK 27. 12

Św. Jana Ap.

18.00

Za + Alfonsa Marie Agnieszkę RIEDEL pokrewieństwo i sąsiadów.

ŚRODA 28. 12.

Św. Młodzianków

11.00

W intencji dzieci naszej parafii.

CZWARTEK 29. 12.

8.00

W intencji KIWIC SARNECKI.

PIĄTEK – 30. 12

Św. Rodziny

8.00

Dziękczynno-błagalna w intencji Elżbiety HAWRYŁKO.

SOBOTA 31. 12

ADORACJA

10.00

—-

17.00

ADORACJA PARAFIALNA

17.00

ZA PARAFIAN.

ZAKOŃCZENIE STAREGO ROKU.

0.00

POWITANIE NOWEGO ROKU.

NIEDZIELA

BOŻEJ RODZICELKI

01. 01. 2011

8.00

Za + Henryka CHLUDEK, rodziców z trzech stron, pokrewieństwo CHLUDEK, GRUSZKA, FRANICA.

10.00

15.00

NABOŻEŃSTWO KOLĘDOWE.

IV NIEDZIELA ADWENTU

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

19. 11. – 26. 12. 2011

PONIEDZIAŁEK – 19. 12

17.30

RORATY: Za ++ Martę Rudolfa Marię SOBEL, Marię Ignacego PORDZIK, Zygfryda SZKLARZ,

Pawła MALERNY.

WTOREK – 20. 12

7.00

RORATY: Za + Emilię MIGOCZ w 25 rocznicę śmierci, męża i pokrewieństwo.

ŚRODA 21. 12.

17.30

RORATY: RORATY: Za ++ WESOŁY, PRZEZDZIENK.

CZWARTEK 22. 12.

17.30

ZAKOŃCZENIE RORAT: Za + Marię Roberta KONIECZNY i ++ KONIECZNY, KETZLER.

18.30

SAKRAMENT POKUTY

PIĄTEK 23. 12.

17.30

Za ++ FLEGEL, BOCZKOWSKI

SOBOTA 24. 12.

WIGILIA

16.00

PASTERKA DLA DZIECI I STARSZYCH:.

ZA PARAFIAN.

NARODZENIE PAŃSKIE

25. 12. 2010

0.00

PASTERKA: ZA PARAFIAN.

10.00

SUMA: W intencji rodziny CZUJ.

15.00

NABOZEŃSTWO KOLĘDOWE.

ŚWIĘTO

ŚW. SZCZEPANA

26. 12. 2010

8.00

10.00

ROCZEK: Oliwia KONIECZNA.

CHRZEST: Bartosz PŁOSZCZYCA.

Dominik GOLLASCH.